Júnové číslo časopisu Lekárnik opäť prináša zaujímavé témy

• úvodníku sa prihovorí generálny riaditeľ a predseda predstavenstva spoločnosti UNIPHARMA – Mgr. Milan Vrúbel.
  • UNIPHARMU aj Lekárnik už nájdete aj na sociálnych sieťach, viac sa dozviete na stranách 2 a 59.
  • V polemike sa venujeme téme nekalej konkurencie – Je zavedenie demograficko-geografických kritérií riešením nekalej konkurencie? Téma vznikla na základe informácii od našej čitateľky. Len 20 metrov od jej lekárne otvorili novú sieťovú lekáreň, do ktorej posielajú pacientov aj lekári z polikliniky, za čo majú výhody. S problémom sme sa obrátili na inštitúcie, právnika, ale aj lekárnikov (str. 4 – 8)
  • UNIPHARMA poskytla teplomery žiakom základnej školy v Prievidzi (str. 9)
  • S hlavným odborníkom MZ SR pre farmáciu, PharmDr. Petrom Smieškom, sme sa rozprávali o väčšinovom vlastníctve lekárne farmaceutom (str. 10 – 12)
  • Prinášame aj informácie o stretnutí prezidenta SLeK, PharmDr. Ondreja Sukeľa so zástupcami spoločnosti UNIPHARMA v obchodno-distribučnom stredisku Prešov (str. 13).
  • Moderná lekáreň a pacient 21. storočia – realita, očakávania, výzvy – to je téma 21. lekárnického kongresu. Viac sa dozviete na str. 14 – 15.
  • Spoznajte krásy Slovenska s Pharmaeducou – čo navštíviť na Donovaloch si prečítate na str. 20 – 21.
  • Mnoho ďalších odborných článkov a pravidelné rubriky

Marketingová príloha UP PLUS

Pharmaeduca – obľúbená cestovná kancelária, má svojho riaditeľa Ing. Martina Bednára už 20 rokov. Čo mu dala táto práca a ktorá krajina mu najviac utkvela v pamäti? Dočítate sa na strane 3. Pozrite si tiež aktuálnu ponuku produktov, ktoré nájdete v sortimente UNIPHARMY.

Zaujali Vás články, ste zdravotníckym pracovníkom a máte záujem si ich prečítať? Lekárnik si môžete stále objednať – stačí vyplniť objednávku na stránke https://dev.unipharma.sk/predplatne/ a poslať nám ju na mail