Enduro Hand Sanitiser dezinfekčný prostriedok na ruky

Enduro Hand Sanitiser predstavuje pokrokovú formu dezinfekcie novej generácie bezalkoholových prostriedkov na vodnej báze. Ako vysokoúčinný dezinfekčný prostriedok na ruky ničí až 99,9 % vírusov, baktérií, plesní či spór. Je vysokoefektívny – na ich elimináciu mu postačí 60 sekúnd, pričom jeho klinicky overená účinnosť proti baktériám je až 4 hodiny po aplikácii. Ako sporicídne aktívny prostriedok spĺňa normu EN 13704.

Hlavnou zložkou je didecyldimonium chlorid, vďaka ktorému predstavuje Enduro Hand Sanitiser účinnejšiu a dlhodobejšiu formu dezinfekcie než alkoholové prípravky, kde je účinok skrátený kvôli rýchlosti vyparovania alkoholu. Takéto prípravky sú v konečnom dôsledku kvôli potrebe veľkého množstva alkoholu taktiež menej šetrné k rukám. Enduro Hand Sanitiser dbá na mimoriadnu šetrnosť voči pokožke, čo dosvedčujú aj jeho dermatologické testy.

Penová forma dezinfekčného prostriedku Enduro Hand Sanitiser zabezpečí maximálne precíznu dezinfekciu a najmä kontrolovanú aplikáciu – nesteká z rúk, je rýchloschnúci a nezanecháva na rukách lepkavé zostatky. Je určený na časté použitie, preto je bez zápachu či parfému. Vďaka speňovaciemu vrchnáku je produkt dlhotrvajúci, nakoľko je na dávku peny potrebné premeniť len minimum tekutiny.

Dezinfekčný prostriedok na ruky Enduro Hand Sanitiser je schválený MHSR a jeho kvality dosvedčujú laboratórne testy vykonané v krajine pôvodu (Škótsko, Veľká Británia), overené certifikačnou jednotkou Slovenskej republiky. Je vhodný na osobnú hygienu aj profesionálne využitie.

Kľúčové vlastnosti:

  • ničí až 99,9 % vírusov, baktérií, plesní či spór
  • s dlhodobejším účinkom ako prípravky na báze alkoholu
  • registrovaný, schválený a preukázateľne efektívny biocídny produkt
  • penová forma pre maximálne precíznu dezinfekciu
  • mimoriadne šetrný voči pokožke, dermatologicky testovaný bez parfému či zápachu